Wyselekcjonowane składniki

W naszych produktach znajdziesz starannie dobrane składniki.
Czyli to, co smaczne i odpowiednie dla Twojego dziecka. Poznaj nasze najlepsze składniki.

Mazurska marchew

W sokach Kubuś wykorzystujemy marchew mazurską – specjalną odmianę, uprawianą przez dostawców, z którymi współpracujemy od lat i do których mamy pełne zaufanie. Przecierowy, marchewkowy sok z dodatkiem soczystych owoców jest pełen witamin i, co ważne dla Ciebie, jest tym samym wartościowy, oraz, co ważne dla Twojego dziecka, pyszny.

Czytaj więcej

ŹRÓDŁO
NAWODNIENIA

Woda ma kluczowy wpływ na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, wspomaga metabolizm i poprawia działanie narządów wewnętrznych. W butelkach wody źródlanej Kubuś Waterrr znajdziesz krystalicznie czystą wodę ze sprawdzonych źródeł, aby być pewnym, że swojemu dziecku dajesz tylko to, co najlepsze.

Czytaj więcej

Owoce w wygodnej formie

Nasze Musy i soki 100% ze względu na swoje właściwości odżywcze mają wpływ na dobre samopoczucie i zdrowy wygląd: witamina A pomaga zachować zdrową skórę, a witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.Zawsze jednak należy pamiętać, że zbilansowana i zrównoważona dieta oraz aktywność fizyczna mają wpływ na zachowanie zdrowia.

Czytaj więcej

Specjalnie dla najmłodszych

Z wyjątkową troską przygotowujemy również produkty dla najmłodszych dzieci. W ofercie Kubusia mamy produkty odpowiednie dla niemowląt po 4 miesiącu życia, które powstają ze składników, pochodzących ze szczególnie kontrolowanych upraw. Dla swojego maluszka znajdziesz w Kubusiu Baby pyszne i pożywne musy, musy z kaszką oraz soki przecierowe, w których są same warzywa i owoce oraz witamina C wspierająca układ odpornościowy dzieci. Możesz być pewna, że Twoje dziecko dostaje tylko to, co najlepsze.

Czytaj więcej