Wyselekcjonowane składniki

W naszych produktach znajdziesz starannie dobrane składniki.
Czyli to, co smaczne i odpowiednie dla Twojego dziecka. Poznaj nasze najlepsze składniki.

Mazurska marchew

W Kubusiu wykorzystujemy marchew Mazurską – specjalną odmianę, uprawianą przez dostawców, z którymi współpracujemy od lat i do których mamy pełne zaufanie.Przecierowy, marchewkowy sok z dodatkiem soczystych owoców jest pełen witamin i, co ważne dla Ciebie, jest tym samym wartościowy, oraz, co ważne dla Twojego dziecka, pyszny.

Czytaj więcej

Czysta woda
z serca Mazur

Sprawdzone ujęcia na Mazurach, najczystszym regionie Polski dają pewność, że nasza woda jest wolna od zanieczyszczeń i odpowiednia dla produktów, które wybierasz dla swojego dziecka. W butelkach niegazowanej wody źródlanej Kubuś Waterrr znajdziesz tylko krystalicznie czystą wodę ze sprawdzonych źródeł. Woda ma kluczowy wpływ na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, wspomaga metabolizm i poprawia działanie narządów wewnętrznych. Dla swojego dziecka wybieraj tylko tę sprawdzoną.

Czytaj więcej

Owoce w wygodnej formie

Nasze Musy i soki 100% ze względu na swoje właściwości odżywcze mają wpływ na dobre samopoczucie i zdrowy wygląd: witamina A pomaga zachować zdrową skórę, a witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.Zawsze jednak należy pamiętać, że zbilansowana i zrównoważona dieta oraz aktywność fizyczna mają wpływ na zachowanie zdrowia.

Czytaj więcej

Specjalnie dla najmłodszych

Z wyjątkową troską przygotowujemy również produkty dla najmłodszych dzieci. W ofercie Kubusia mamy produkty odpowiednie dla niemowląt po 4 miesiącu życia, które powstają ze składników, pochodzących ze szczególnie kontrolowanych upraw. Dla swojego maluszka znajdziesz w Kubusiu Baby pyszne i pożywne musy, musy z kaszką oraz soki przecierowe, w których są same warzywa i owoce oraz witamina C wspierająca układ odpornościowy dzieci. Możesz być pewna, że Twoje dziecko dostaje tylko to, co najlepsze.

Czytaj więcej