Poznaj dziecięce standardy

Standard 1 - Zawsze bez

Dajemy Tobie i Twojemu dziecku produkt, który jest bezpieczny. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa soki Kubuś są BEZ konserwantów i BEZ barwników. Do żadnego Kubusia nie dodajemy syropu glukozowo-fruktozowego.Wszystkie nasze produkty przygotowujemy z myślą o szczególnym odbiorcy – Twoim dziecku. Przy produkcji stosujemy najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz dobieramy surowce najwyższej jakości. Wszystko dlatego, że to nie wszystko jedno, co trafia do rąk Twojego dziecka.

Czytaj więcej

Standard 2 - Wygodne opakowanie

Plastikowe opakowania naszych soków i napojów oraz wody są idealne dla dzieci, nieprzypadkowo stosujemy je w Kubusiu. Są wygodne – bo lekkie i poręczne, więc dziecko może wziąć je ze sobą do szkolnego plecaka, na plac zabaw, boisko albo rowerową wycieczkę.

​​​​​​​Dodatkowo, dzięki specjalnemu dzióbkowi dzieciom pije się wygodniej. Twoje dziecko z chęcią napije się Kubusia prosto z butelki, a Ty nie musisz się obawiać, że się obleje.

Czytaj więcej

Standard 3 - 100% OWOCÓW

Wszystko robimy na 100%. Zarówno soki jak i musy 100% zawierają większość składników odżywczych, co warzywa i owoce, z których powstają.   Nasze musy to przetarty owoc a sok 100% to sam sok. Wystarczy tylko wybrać ulubiony smak.

 

Czytaj więcej

Standard 4 - Marchew mazurska

Mazury – Zielone Płuca Polski, najczystszy region w Polsce i jednocześnie państwowa inicjatywa ekologicznego rozwoju, wdrażana od 1983 roku, której inicjatorem był Krzysztof Wolfram. Nieprzypadkowo właśnie tu wszystko się zaczyna. Czyste powietrze, natura to idealne warunki do uprawy wysokiej jakości marchwi.

Czytaj więcej

To dlatego odmiana Marchwi Mazurskiej trafia do naszych butelek. Dostarczane owoce i warzywa poddawane są dokładnym analizom i badaniom, przez które przejdą tylko te najwyższej jakości. Tylko najwyższa jakość surowców pozwala osiągnąć idealny smak, dobry skład i pożądane właściwości odżywcze. Czyli wszystko to, co chcesz dać swojemu dziecku.

Wróć

Standard 5 - Bezpieczne opakowanie

Aktywne dzieci potrzebują specjalnych rozwiązań. Z myślą o nich stworzyliśmy butelki z korkiem niekapkiem. Dzięki temu nic nie wyleje się w plecaku albo torbie treningowej dziecka. Taka butelka zmieści się również w rowerowym uchwycie.

Czytaj więcej

Standard 6 - Ponad 100 punktów kontroli

Dlatego produkcja jest przez nas kontrolowana na każdym etapie. Przeprowadzamy ponad 100 analiz. Czuwamy nad zachowaniem najwyższej jakości i standardów, tak aby do butelki Kubusia dostało się tylko to, co spełni nasze i Twoje wysokie wymagania. Zanim produkt znajdzie się na sklepowej półce jest badany od owoców i marchewki, z których powstaje, aż po butelkę, która trafia do rąk Twojego dziecka.

Czytaj więcej

Standard 7 - Najlepsze składniki

Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć produkty dla dzieci. To duża odpowiedzialność. Dlatego tak bardzo cenimy jakość, o którą dbamy na każdym etapie produkcji. To właśnie naturalne surowce, najnowsze technologie oraz zaangażowanie najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach wyznaczają nasze standardy. Bo to nie wszystko jedno, co pije Twoje dziecko. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, aby w butelkach naszych soków zamknąć to, co najlepsze.

Czytaj więcej

Standard 8 - Prosty skład

Starannie wybieramy, najlepszej jakości, dojrzałe i soczyste warzywa i owoce, które trafiają do naszych produktów. W naszych sokach nie znajdziesz konserwantów, barwników ani syropu glukozowo-fruktozowego. Sokami lub musami Kubuś 100% możesz zastąpić jedną z pięciu rekomendowanych dziennych porcji warzyw i owoców, które dajesz dziecku.

Czytaj więcej

Standard 9 - Przyswajalny beta karoten

Marchew Mazurska, którą znajdziesz w sokach Kubuś to bogactwo witaminy A pochodzącej z beta – karotenu, która pomaga wzmacniać odporność oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie wzroku. Co więcej witamina A z naszego soku przyswaja się lepiej niż z surowej marchewki. To także źródło błonnika i witaminy C. I dodatkowo, nie zawiera konserwantów. To samo dobro zamknięte w butelce!

Czytaj więcej

Standard 10 - Zaufani dostawcy

Od lat pracujemy z wybranymi, ściśle wyspecjalizowanymi dostawcami, którzy dostarczają nam owoce i warzywa najwyższej jakości. To sprawdzone gospodarstwa i plantacje, które spełniają wysokie wymagania produkcji surowców. Dzięki wieloletniej współpracy mamy pewność, że warzywa i owoce, które trafiają do naszych zakładów, spełniają nasze ścisłe normy i wysokie wymagania jakości. Taką gwarancję dają nam lokalni rolnicy, którzy znają nie tylko nasze potrzeby, ale też oczekiwania klientów: Twoje i Twojego dziecka.

Czytaj więcej